Spotkanie dla przedstawicieli firm cateringowych

Szanowni Państwo, zespół merytoryczny ds.promocji zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży zaprasza na spotkanie dla przedstawicieli firm cateringowych współpracujących z wrocławskimi placówkami edukacyjnymi. Planowany termin i miejsce spotkania: 8.11.2017 r. godz. 10, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6.

W programie m.in.:
- przestawienie działań zespołu ds. zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży,
- wytyczne dot. żywienia zbiorowego dla przedszkoli i szkół,
- zasady zdrowego żywienia.

Na spotkanie obowiązują zapisy.

Do dnia 3.11.2017 r. prosimy przesłać zgłoszenie z następującymi
informacjami:
- nazwa firmy
- imię i nazwisko reprezentanta
- telefon kontaktowy
- adres email

UWAGA !!!

Realizacja spotkania zależna będzie od liczby zgłoszonych przedstawicieli firm cateringowych.

Prosimy o potwierdzenie udziału do 3.11.2017 r. na adres: magdalena.slonecka-kolpa@um.wroc.pl.

6.11.2017 r. (poniedziałek) prześlemy informację potwierdzająca termin spotkania.