Maturalny Maraton Matematyczny – zdaj maturę bez problemów!

Matura z matematyki niejednego ucznia przyprawia o zawrót głowy. Nie da się ukryć, że to jeden z bardziej stresujących egzaminów dla wielu osób. Jednak wszystkie te lęki nie mają słusznych podstaw. Poświęcając czas na maturalne przygotowania w odpowiedniej ilości zdamy matematykę bez najmniejszych problemów! Z całkowitym spokojem do tego egzaminu z pewnością podejdą uczestnicy Maturalnego Maratonu Matematycznego. To wydarzenie dla każdego maturzysty, który chce dobrze przygotować się do przyszłorocznych testów. Jak to wygląda i dlaczego warto wziąć w tym udział?

Czym jest Maturalny Maraton Matematyczny?

Wydarzenie to odbywa się w terminie od 5.10.2020r. do 26.04.2021r. Obejmuje ono 30 tygodni przygotowań do matury z matematyki na poziomie podstawowym. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto zapisze się w terminie do 15.09.2020r. Wszystko odbywa się w bezpieczny sposób, w Twoim domu! Wystarczy posiadać komputer z dostępem do Internetu! Maturalny Maraton Matematyczny możesz wykonywać kiedy chcesz i jak chcesz, co jest ogromny ułatwieniem. Nie musisz dostosowywać się do żadnych godzin. To duży atut, gdyż każdy uczeń klasy maturalnej ma wiele zajęć i lekcje o różnych godzinach.

Na czym polega Maturalny Maraton Matematyczny?

Przez 30 tygodni maturzyści dostają na swój adres email arkusze egzaminacyjne. Mogą je rozwiązywać przez Internet. Po umieszczeniu odpowiedzi na karcie odpowiedzi są one automatycznie sprawdzane. Mamy więc od razu informację zwrotną, jak nam poszło. Do zadań, w których został popełniony błąd, otrzymuje się specjalne video z nagranym poprawnym sposobem rozwiązania. Arkusze egzaminacyjne otrzymuje się raz w tygodniu, o tej samej porze. Dostajemy więc aż 30 testów wraz z rozwiązaniami video do błędnych odpowiedzi. 

Dlaczego warto zapisać się do Maturalnego Maratonu Matematycznego?

Wydarzenie to ma naprawdę wiele zalet i płynących z niego korzyści. Przede wszystkim to regularna dawka wiedzy, która pozwala na systematyczne przyswajanie materiału. Kolejna zaleta to możliwość wykonywania zadań u siebie w domu, w skupieniu i samodzielnie. Ogromnym atutem są rozwiązania zadań, których nie rozumiemy, w postaci filmu. Warto też spojrzeć na koszt całego przedsięwzięcia. Obecnie za całe 30 tygodni zapłacimy jedynie 49 zł. Musimy jednak zapisać się do 15.09. To koszt mniej więcej jednej godziny „korków z matematyki”. Dlatego naprawdę warto wziąć udział właśnie w tym wydarzeniu!

Matematyka w małym palcu! Zdaj maturę śpiewająco

Matura z matematyki wcale nie musi być straszna! Wystarczy odpowiednio się do niej przygotować. Najważniejsza jest systematyczność i skupienie. Matematyka jest dużo prostsza wtedy, gdy ktoś dobrze nam ją tłumaczy. Wszystkie te istotne kwestie są zawarte w Maturalnym Maratonie Matematycznym. Jeśli więc chcesz zdać maturę z matematyki i się tym nie stresować – zapisz się!

Redakcja szkolawformie.pl