Najlepsze laleczki do kolekcjonowania

Półki sklepów z zabawkami uginają się pod ciężarem różnorodnych lalek dedykowanych zarówno najmłodszym dzieciom, jak i starszym dziewczynkom, które zajmują się ich stylizowaniem, malowaniem i przebieraniem. Ciekawą propozycją dla takich dziewczynek może być lalka LOL, czyli niezwykle charakterystyczna, miniaturowa laleczka z licznymi akcesoriami zwiększającymi atrakcyjność zabawy.

Czym są lalki LOL?

To wyjątkowa seria zabawek zaprojektowanych w ten sposób, by dziecko stopniowo odkrywało kolejne elementy wchodzące w skład wybranego zestawu. Kupując magiczną kulę, szkatułkę czy skrzynkę, nigdy nie wiadomo, co znajdzie się w jej wnętrzu. Zanim oczom dziecka ukaże się lalka LOL, wcześniej należy rozpakować mniejsze zawiniątka, w których ukryte są dedykowane zabawce akcesoria. Ich różnorodność jest tak duża, że zabawa w rozpakowywanie nigdy się nie nudzi. Poza tym kupując zabawkę, nie wiemy, na jaką laleczkę LOL trafimy, a element niespodzianki jest najlepszą zachętą to odkrywania kolejnych kul i tworzenia większych kolekcji. Same lalki charakteryzują się dużą szczegółowością wykonania i trwałością. Są kolorowe, ale stosunkowo proste. Bez problemu można również bawić się nimi w wodzie. Zresztą wiele z nich zostało właśnie tak zaprojektowanych, że po kontakcie z wodą częściowo zmienia swój wygląd.

Kolekcja dla mamy i dziecka

Oryginalne lalki LOL występują w tak dużej różnorodności egzemplarzy, że nie sposób poznać i zebrać wszystkie ich rodzaje. Poza tym element niespodzianki – nigdy nie wiemy, jaka lalka LOL znajduje się w opakowaniu, utrudnia odnalezienie wszystkich laleczek, przez co zebranie ich pełnej kolekcji jest prawdziwym wyzwaniem. Budowanie własnego zbioru może być jednak świetną zabawą i to nie tylko dla dziecka, ale także dla jego rodziców czy dziadków. Wspólne rozpakowywanie zabawek sprawia mnóstwo frajdy, zwłaszcza że jest to proces etapowy, a przez to bardziej emocjonujący. Choć zabawki nie należą do najtańszych, to dzięki dużej oryginalności i możliwości tworzenia rozbudowanych kolekcji są chętnie wybierane przez wiele współczesnych mam, jako alternatywa dla innych popularnych lalek.

Kolekcjonowanie zabawek określonego rodzaju czy serii to wbrew pozorom dość popularne zajęcie, któremu chętnie ulegają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Lalki LOL są do tego stworzone i zapewne taki był również cel ich twórców. Kupując zabawkę, nigdy nie wiemy, na jaki jej model trafimy. Przez to stworzenie dużego zbioru różnych lalek zajmuje sporo czasu i wiąże się z koniecznością zakupu dziesiątek kul niespodzianek, skrzyneczek czy szkatułek.

Redakcja szkolawformie.pl